MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yüksek Öğrenim Güvenlik Toplantısı Yapıldı

Yüksek Öğrenim Güvenlik Toplantısı Yapıldı

    Milas'ta üniversite öğrencilerinin eğitim-öğretimlerine güvenli bir şekilde devam edebilmelerini sağlamak adına 'Yüksek Öğrenim Güvenlik Toplantısı' yapıldı.

     İlçemizde eğitim- öğretim görecek olan üniversite öğrencilerinin güvenlik ve diğer alanlarda yaşadığı sorunların tespiti ve çözüm yollarının bulunması amacıyla güvenlik toplantısı yapıldı.

     Milas Kaymakamlığı toplantı salonunda Milas Kaymakamı Mustafa Ünver BÖKE'nin başkanlığında yapılan toplantıya; Milas Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Aziz BÜLBÜL, Milas M.Y.O. Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ahmet TRABZON, Milas İlçe Emniyet Müdür V. Fevzi SÖZTUTAR, Milas İlçe Jandarma Komutanı Seyhan DOĞAN, Milas M.Y.O. Müdür V. Doc. Dr. Abuzer KIZIL, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL, Milas K.Y.K. Müdür V. Serkan ACARSOY ve  Milas Belediyesi Zabıta Amiri Nuri BAĞCI katıldı.

     Düzenlenen toplantıda kurumlar arası ilişkilerin geliştirilmesi, eğitim ve öğretimin güven içinde sürdürülebilmesi, öğrencilerin okullarına güvenle ulaşmalarının sağlanması, trafik akışının güvenli bir şekilde sağlanması, okul çevresindeki mekanların düzenli aralıklarla denetlenmesi ve asayişin sağlanması gibi hususlarda ortak kararlar alınmıştır.

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.