MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Doğal Afet Seti" Cumhurbaşkanımızın Örnek Projeler Sunumunda Yeraldı.

"Doğal Afet Seti" Cumhurbaşkanımızın Örnek Projeler Sunumunda Yeraldı.

Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tesisat Teknolojileri alanı tarafından Tübitak 4006 bilim fuarında gerçekleştirilmiş olan ve Afet durumunda çadır kentlerde insanların doğal gaz, sıcak ve soğuk su gibi birçok ihtiyacı için kullanılabilecek olan "Doğal Afet seti Projesi" Cumhurbaşkanlığımız 2023 vizyonu dahilinde Beştepe´de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından gerçekleştirilen 100 günlük eylem planında örnek proje olarak sinevizyonda kullanılmıştır.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL yapmış olduğu açıklamada geçen ay İstanbul Su Kongresi ve Fuarında başka bir proje ile okulumuzun ödül aldığını belirtmiştir. Okulumuz tarafından yapılan projelerin ülke düzeyinde örnek gösterilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, başta okul müdürümüz Hamit İZDAŞ,Tesisat Teknolojileri Alan Şefi Mehmet KONAR, Bölüm Öğretmenimiz Ferhat AKBULUT´a ve öğrencilerimize tebriklerini iletmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL Milas MTAL´nin ülkemizde bir marka haline geldiğini örnek projelerinin bakanlığımızca da yakından takip edildiğini belirterek, Milas´ta eğitimin her alanındaki gayretli çalışmaların artarak devam edeceğini Milas Eğitim Tarihine damga vuracak projelerin süreceğini ifade etmiştir.

 

15-11-2018

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.