MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmen Akademisinden Sosyal Girişimcilik Eğitimi
![Öğretmen Akademisinden Sosyal Girişimcilik Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2021_09/01102451_WhatsApp_Image_2021-08-31_at_23.43.44.jpg)
SOSYAL GİRİŞİMCİLİK
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Muğla Öğretmen Akademisi ile Anadolu Vakfı işbirliğinde yönetici ve öğretmenlerimize yönelik "Sosyal Girişimcilik" eğitimi düzenlenecektir. Eğitime 75 dakika katılanlara belge verilecektir. Eğitimi 2 Eylül Perşembe saat 20.00/22.00 arasında yapılacaktır.
https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_OUfLw9WiQ_OO6g1enkG1zA