MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muhtarlar ve STK Başkanlarından İlçe Milli Eğitim Müdürü'ne Ziyaret

Muhtarlar ve STK Başkanlarından İlçe Milli Eğitim Müdürü'ne Ziyaret

     14.10.2022 Cuma günü Milas Mahalle muhtarları ve Sivil toplum kuruluşu yöneticilerinden Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal'a ilçemizde yapılan eğitim faaliyetleri ile Milas bölgemizde açılan yeni okullarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak ve okulların son durumları hakkında istişarede bulunmak amacıyla İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Mevlüt Korkmaz, Gazipaşa Firuzpaşa Mahalle Muhtarı Recep Panay, Gümüşlük Mahalle Muhtarı Tahsin Drama ile Emfed Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan V. Mehmet Sert ile Türksiad Üyesi Ersin Atçı ile ilçemizde yaşayan vatandaşlarla birlikte ziyarette bulundular.

     İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Mevlüt Korkmaz Fatih İlköğretim okulunun yapım aşaması ve son durumu hakkında bilgi için görüşmesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, okulun en kısa zamanda açılması hususunda beklediklerini, çevre düzenlemesi biter bitmez faaliyete geçeceğini belirtti.

     Gazipaşa ve Firuzpaşa Mahalle Muhtarı Recep Panay ve Gümüşlük Mahalle Muhtarı Tahsin Drama kendi mahallelerindeki okullar içinde görüş alışverişinde bulunarak  ilçemizde yapılan eğitim yatırımlarından dolayı Sayın BAL'a teşekkür ettiler ve bu çalışmalarından dolayı şilt ve plaket takdim ettiler.

     Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan V. Mehmet Sert'te daha önce yapmış oldukları etkinlik ve faaliyetlerde ilçemizde girişimciliğin gelişmesi adına yapılan çalışmalar ile en son yapılan özel mesleki eğitim merkezinin faaliyete geçmesi diğer Güllük, Selimiye ve Ören'deki meslek liselerinin  istihdama ve iş dünyasına yapacağı katkılardan dolayı plaket takdim ettiler. Bu çalışmaların ilçenin sosyo ekonomik ve kültürel yapısına çok katkısının olacağını belirterek başarılı bir ilçe olarak yurt içinde anılmasından dolayı gururla takip ettiklerini belirtti.

     İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal göreve geldiğimiz günden beri ortak akıl ve tüm ilçenin veli,  öğrenci, STK'lar, Muhtarlarımız ve paydaşlarımız ile  hayırseverlerimizin destek ve katkılarıyla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu nazik ziyaretiniz bizleri fazlasıyla memnun etti dedi.

     Birlikte fotoğraf çekilmesinden sonra görevlerinde başarıların devamını dileyerek ziyaretlerini tamamladılar.

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.