MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL'ın Gaziler Günü Mesajı

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL'ın Gaziler Günü Mesajı

     Aziz vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğünü korumak için canları pahasına cepheden cepheye koşan gazilerimiz vatanın bütünlüğünü için şehadeti her şeyin üstünde tutan özverinin nişanını, bedeninde gururla taşıyan kahramanlarımızdır.

     Ay yıldızlı al bayrağımızın vatanımızın semalarında gururla dalgalanmasını sağlayan Gazilerimiz, fedakârlıklarıyla bizlere nice şanlı zaferler ve kahramanlıklarla dolu bir geçmiş armağan etmiş ve bu mücadelelerde sergilenen fedakârlık ve kahramanlıklar hafızalarımızdan asla silinmeyecek ve nesiller boyu evlatlarımıza anlatılacaktır.

     Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere her köşesi şehit kanlarıyla vatan yapılmış bu topraklarda geçmişten bugüne milletimizin bağımsızlığı için mücadele etmiş, tüm şehit ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilerimize minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.