MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kısırlar İlkokulu ve Ortaokulu Öğrencilerden Canı Gönülden Teşekkür...

Kısırlar İlkokulu ve Ortaokulu Öğrencilerden Canı Gönülden Teşekkür...

Kısırlar İlk/Ortaokulu öğrencilerine Eskişehir Özel Şehir Koleji veli ve öğrencilerinden mevsimsel soğukların etkili olduğu dönemde hem gönülleri hemde öğrencileri ısıtan bir proje ile gönderdikleri mont ve hediyeler ocak ayında Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Eskişehir Özel Şehir Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Hakan GEDİKTAŞ tarafından tüm öğrencilere montları ve hediyeleri sınıflarında dağıtıldı.

Proje kapsamında da Kısırlar İlk/Ortaokulu öğrenci ve velileri Eskişehir Özel Şehir Koleji yönetimine, velilerine, öğrencilerine teşekkür mahiyetinde hediye kolisi oluşturarak içerisinde duygularını yazdığı mektupları, el emeği hazırladıkları yöresel zeytin, zeytinyağlarını, sabun, tarhana, el işi örme ürünlerini kendilerine gönderdiler.

Bu anlamlı projede emeği geçen Kısırlar İlk Ortaokulu idarecilerine Eskişehir Özel Şehir Koleji yönetimine, öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal öğrencilerimizin hazırladıkları hediye kolilerinde bulunan yöresel ürünlerimiz ilçemiz ürünlerinin tanıtılmasına katkı sağlamıştır.' dedi.

07-03-202207-03-202207-03-2022

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.