MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali VURGUN Merkez Ortaokulumuzu Ziyaret Etti
2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışına yönelik yapılan hazırlıklar hakkında bilgi almak için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN Milas Merkez Ortaokulumuzu ziyaret etmiştir.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali VURGUN Merkez Ortaokulumuzu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_08/15102940_WhatsApp_Image_2021-08-14_at_12.27.15.jpg)
Ziyarette Sayın VURGUN Merkez Ortaokulu Müdürü Sayın Halil AKYER'den kurum ile ilgili detaylı bilgiler alarak, hazırlık sürecinde yapılan ve önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar hakkında iştişarelerde bulunmuştur.