MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa BAL´ın Kurban Bayramı Mesajıdır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa BAL´ın Kurban Bayramı Mesajıdır.

Ülkemizin ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramını daha hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği; sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; müstesna günlerdir.

Bu mübarek günlerde ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor; gazilerimizin, şehit ailelerimizin bayramlarını minnet duygularımla tebrik ediyorum.

Bayramın milletimize ve Türk İslam alemine huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni eder; Milli Eğitim çalışanlarımızın, öğrencilerimizin, velilerimizin, milletimizin ve Türk İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramını tebrik ederim.

           İsa BAL

    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.