MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN'un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

99. Yıl dönümünü kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN'un mesajı 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN'un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Sevgili Evlatlarımız, Değerli Velilerimiz...

Millî Mücadele sürecimizde zafer ile sonuçlanan, ulusumuzun en büyük adımı olan Büyük Taarruz ve var olma mücadelemizdeki dönüm noktası 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. Yıl dönümünü kutlamanın gururunu sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum.

Aziz Milletimiz, Sultan Alparslan önderliğinde 26 Ağustos 1071'de Malazgirt Zaferiyle geldiği ve vatan olarak sahiplendiği Anadolu'dan asla vazgeçmeyeceğini Başkomutanlık Meydan Muhaberesi ile düşmanın ayak izlerini tamamen silerek tüm dünyaya ilan etmiştir. Her bir tutamından hatıralar yükselen; topraklarımız için dağları yıkacak kudret, itimat ve sahipleniş ile yücelerek, şanlı bayrağımızın al renginin haklı gururunu onurla taşımayı bilen yeni nesillerimiz ile  zaferimiz sonsuza dek payidar kalacaktır.

Zafer Haftası münasebetiyle, başta Ulu Önderimiz Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını minnetle yâd ediyor, aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.