MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL Eğitim Aşığı Dr. Mete Ersoy’un vefatının 1.yıldönümü ile ilgili olarak bir mesaj yayımladı.

TBMM tarafından Üstün Hizmet Ödülü´ne layık görülen, İlçemize, eğitime ve gençlere yapmış olduğu katkılar ile 7 ‘ den 70’e herkesin yüreğinde iz bırakan, Milas’ımızın eğitim aşığı hayırsever merhum Dr. Mete ERSOY, merhume annesi adına yaptırdığı Havva Ersoy Anaokulunun yanı sıra, Dr. Mete Ersoy İlkokulu, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi yaptırarak binlerce öğrencinin modern şartlarda eğitim imkânı yakalamasını sağlamış ve her daim yapmış olduğu hayırlar ile yaşayacaktır. Yaptıklarının hepimize rehber olması dileğiyle; Hayırsever eğitim aşığı Merhum Dr. Mete Ersoy’un vefatının 1. yıldönümünde rahmet, saygı, minnetle anıyor, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum.      İsa BAL Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü                                                                                                                          
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL Eğitim Aşığı Dr. Mete Ersoy’un vefatının 1.yıldönümü ile ilgili olarak bir mesaj yayımladı.

28-07-2018

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.