MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Düzenlenen Turnuvalar Başlamıştır.
![İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Düzenlenen Turnuvalar Başlamıştır.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_11151645_dsc_1185.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen okullar arası turnuvalar kasım ayı ekinlikleri başlamıştır. 10 Kasım´da oynanan ortaokul erkek basketbol ve ortaokul kız voleybol maçlarında ilk gün sonuçları şöyledir: Ortaokullar arası kız voleybol maçları: Dr. Mete Ersoy Ortaokulu 2- 0 Merkez Ortaokulu Özel Özge Ortaokulu 3-0 Özel İstanbul Modern İlimler Ortaokulu Ortaokullar arası erkek basketbol maçları: Kıyıkışlacık Ortaokulu 3-8 Çamköy Ortaokulu Ağaçlıhöyük Oratokulu 4-61 Özel Özge Ortaokullu Maçlar bugün de devam etmektedir.