MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI.

DÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (D.K.A.B) öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" (DÖGEP)  kapsamında yapılan faaliyet programlarının Aralık ayı toplantısı  ZOOM üzerinden yapıldı.

                     Gerçekleştirilen Aralık ayı DKAB öğretmenleri gelişim programı toplantısına ilçemizde bulunan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katıldı.

                    D.K.A.B Öğretmenleri Gelişim Programı kapsamında Aralık ayı için Milas Merkez Ortaokul D.K.A.B öğretmeni Barış ŞENOZAN; "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile temel dini bilgiler dersinde yer alan ibadet konularının öğretilmesinde temel ilkeler, öğretim metotları, materyallerin hazırlanması ve kullanımı" konulu sunumu yapmış ve yapılan çalışma ders öğretmenleri ile konu tartışılmış ve müzakere edilmiştir. Yapılan güzel çalışmadan dolayı tüm  öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 

04-01-2021

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.