MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HEDİYEM 81 İLİN 81 ÖĞRETMENİNE PROJESİ HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR.

HEDİYEM 81 İLİN 81 ÖĞRETMENİNE PROJESİ HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR.

81 ilde öğretmenler gününü kutlamak amacıyla ilçemizi tanıtacak özel hediyelerle hazırlanan ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen 'Hediyem 81 İlin 81 Öğretmenine' projesinde hazırlıklar başladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü'nün yaklaşması dolayısıyla; öğretmenleri hazırlanan küçük bir sürprizle mutlu etmek, kendilerine değer verildiğini hissettirmek ve etkinliğin 81 ilimizde uygulanması ile Milas ilçesinde öğretmenlere verilen değer ve önemin sadece Milas ile sınırlı kalmadığını tüm ülkemizdeki vefakâr-cefakâr öğretmenlerimize değer verildiğini göstermek, toplumda öğretmenler gününe dikkat çekmek, tüm ülkede bu konuya karşı farkındalık oluşturmak, diğer kurumlarla işbirliği yaparak bu kurumlarında öğretmenlerimize değer verdiğini göstermek, kurumlar arası iletişimi arttırmak, eğitimin tüm paydaşlarının etkileşimini arttırmak, ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak gibi amaçlardan yola çıkılarak hazırlanan "HEDİYEM 81 İLİN 81 ÖĞRETMENİNE" projesinde hediye paketleri gönderim için hazırlanıyor.

24 Kasımda hediyelerin öğretmenlere ulaşması için hazırlıkların başladığını belirten Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal; '24 Kasım Öğretmenler Gününde eğitim meşalemizi canlı tutan, şanlı bayrağımızın dalgalandığı 81 ilimizde görev yapmakta olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlamak, ilçemizin yöresel ürünlerinde yer aldığı hediye kolisi ile Milas'ımızın tanıtımına da katkı sağlayacak olan projemizin bu yıl dördüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Proje paydaşı olan kurumlara ve projede emeği geçen herkese teşekkür ediyor, ülkemizin her bir yerinde görev yapmakta olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum' dedi.

08-11-2021

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.