MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Canımız ormanlarımız yanıyor!

Canımız ormanlarımız yanıyor!

Canımız ormanlarımız yanıyor! Kızılay tüm imkanlarıyla sahada. YANGIN yaz 2868'e gönder,10? destek ol. Ateşi birlikte söndürelim. kizilay.org.tr

 

Antalya, Adana, Mersin, Kocaeli, Muğla gibi ülkemizin birçok farklı noktasında meydana gelen yangınlar ormanları ve yerleşim yerlerini olumsuz etkiledi. Birçok mahalle ve köy yangınlar nedeniyle tahliye edildi. Alevlerin ortasında kalan birçok hayvan telef oldu.
 
Orman yangını bölgelerinde çalışma yürüten ekiplere ve mağdur olan vatandaşlar için Kızılay'ın afet uzmanı ve gönüllülerinden oluşan ekipler acil yardımlar ulaştırmak için seferber oldu. Tüm canlıların olumsuz şartlardan korunması için ihtiyaç duyulan beslenme, hijyen ve barınma yardımları afet bölgelerine ulaştırılıyor.
 
Siz de el uzatın, ateşi birlikte söndürüp ormanlarımızı birlikte yeşertelim. Tüm GSM operatörleri üzerinden 2868'e "YANGIN" yazıp mesaj (SMS) yollayarak da 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.