MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP (Yönetici Gelişim Planı) ARALIK AYI ETKİNLİĞİ

YÖGEP (Yönetici Gelişim Planı) ARALIK AYI ETKİNLİĞİ

 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü KTS Kapsamında Gerçekleştirilen YÖGEP (Yönetici Gelişim Planı) Kap Aralık Ayı Etkinliğimiz "   İletişim Becerileri, Mobbingle Mücadelede Yöneticilerin Sorumlulukları, Etkili Hitabet, Sunum Güzel Konuşma Becerileri " Konulu Etkinlikler Milas Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğünde Okul Müdürü Abdulhalim Bulut'un Başkanlığında Müdür Yrd. Halil Besili'nin Sunumu Ve Çalışma Ortamındaki Uygulamalarla Şube Müdürü Ve Tüm İmam Hatip Yöneticilerinin Katılımıyla Gerçekleşti.

26-12-201926-12-201926-12-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"   İletişim Becerileri , Mobinle Mücadelede Yöneticilerin Sorumlulukları, Etkili Hitabet , Sunum Güzel Konuşma Becerileri" konulu sunum Müdür yrd halil besili tarafından verildi.

 Bir Okulda Mobbing Olayları Çok Fazla Yaşanmaya Başlamışsa, Bu Durumun En Önemli Sebeplerinden Bazıları; Okul Yöneticisi, Okul Kültürü, Okul Sağlığı Ve Yöneticilerin Sorun Çözme Becerileri Konusundaki Yeterlilik Düzeylerinin Düşük Olmasıdır. Bazı Yöneticiler, Mobbingi Bir Yönetim Stratejisi Olarak Ele Almakta Ve Birbiriyle Çatışan, Sorun Yaşayan Ve Birbirine Baskı Uygulayanların, Yönetime Karşı Birleşip Tek Vücut Olamayacağını Düşünerek Mobbingi Çözme Yoluna Gitmemektedir. Asıl Yöneticilik Tüm Öğretmen Arkadaşların Da Yönetime Katkı Sağlamaları Yönünde Adımlar Atmak  Ve Okulu Sahiplenme Duygularının Oluşumuna Zemin Hazırlamaktır.

26-12-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yönetici Öğretmeninden Hizmetlisine Ve Öğrencisine Kadar Tüm Çalışma Arkadaşları İle Etkili Ve Güzel Konuşmalı. Yönetici," Hiç Kimse Zamanın Eskittiği Düşüncelerle, Kendi Kuşağını Yönetmeye Muvaffak Olamaz." Anlayışıyla Yenilikçi Olmalı Ve Bilginlerle Beraber Düşünmeli, Halkla Birlikte Hareket Etmelidir.

26-12-2019

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.