MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Öğretmen Gelişimi Eylem Planı Nisan Etkinliği Milas Şehit Murat İnci Proje İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleşmiştir.Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri" çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, mesleki beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimize yönelik "Öğretmen Gelişimi Eylem Planı Nisan Etkinliği Milas Şehit Murat İnci Proje İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleşmiştir.

 

          Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Sayın "Mürşit BAŞOĞLU" , "DKAB ve Temel Dini Bilgiler derslerinde yer alan ahlak ve adabı-ı muaşeret ile ilgili konularının öğretilmesinde temel ilkeler, öğretim metotları ve materyallerin hazırlanması" konusu ile ilgili çok geniş içerikli bir sunum yapmıştır kendisine teşekkür ederiz.

 

17-06-201917-06-2019

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.