MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurs Merkezlerinde Görevli Eğitmenlerle Bilgilendirme Toplantısı

Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurs Merkezlerinde Görevli Eğitmenlerle Bilgilendirme Toplantısı

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurs Merkezlerinde görevli olan eğitmenlerle bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıya Özel Öğretim biriminden sorumlu Şube Müdürü Türker YURTSEVER ve kurs merkezlerinde usta öğretici olarak görev yapan tüm eğitmenler katılmışlardır.

Toplantıda ilçemizde yapılan motorlu taşıtlar sınavlarında uyulması gereken kurallar ilgili görseller üzerinden ayrıntılı bir şekilde işlenmiştir. Ayrıca adayların sınavlara hazırlanması noktasında dikkat edilecek hususlara vurgu yapılmış, Covid 19 salgın hastalığına karşı araç içerisinde sınav öncesi ve sonrasında alınacak tedbirler geniş bir şekilde ifade edilmiştir. Toplantının sonunda usta öğreticilerin soruları alınarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali VURGUN, birim Şube Müdürü Türker YURTSEVER ve birim şefi Hüseyin KESER tarafından yanıtlandı. Toplantı iyi dilek ve temennilerde bulunularak sona erdirilmiştir.27-07-202127-07-202127-07-202127-07-2021

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.