MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İSA BAL'IN SINAVLA ÖĞRENCİ ALACAK ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA GİRİŞ SINAVI (LGS) MESAJIDIR.

MİLAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İSA BAL'IN  SINAVLA ÖĞRENCİ ALACAK ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA GİRİŞ SINAVI (LGS) MESAJIDIR.

 

İlçemiz şehir merkezi ile mahallelerimizde 06 Haziran 2021 Pazar günü Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Merkezi Sistem Sınavları 34 Ortaokulumuzda, 129 sınav salonunda, 1689 öğrencimizin katılımlarıyla yapılacaktır.

 

Öğrencilerimizin güvenli ve sağlıklı bir ortamda sınava girebilmeleri için gerekli tüm önlemler alınmış olup sınav anında kullanabilecekleri maskeler ve el dezenfektanları sınav giriş belgeleri ile birlikte sıralarında öğrencilerimizi beklemektedir.

 

Öğrencilerimizin sınavda iyi bir başarı elde etmesi kuşkusuz hepimizin en büyük dileğidir. Bu anlamda sınava girecek olan öğrencilerimizin dikkatlerinin dağılmaması için sınav öncesi ve sınavın bitimine kadar geçen süre zarfında sessizlik için gereken hassasiyet ve duyarlılığın gösterilmesini önemle rica ediyoruz.

 

Bu duygularla çocuklarımızın bu noktaya gelmesinde büyük emekleri olan velilerimize ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyor, sınava girecek olan tüm çocuklarımıza başarılar diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.

 

 

 

                                                                                           İsa BAL

                                                                         Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü

05-06-2021

 

 

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.