MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Vurgun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kapsamında Düzenlenen Programa Katıldı.
![Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Vurgun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kapsamında Düzenlenen Programa Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_07/15183433_e0067fb4-266e-433a-9942-80d9ef4aef4c.jpg)
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Vurgun ve protokol üyeleri; vatandaşların katılımlarıyla düzenlenen Şehitlik Ziyareti ve Ulu Cami'nde okunan mevlid-i şerif programına katıldı.