MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi Tarafından İki Önemli Meslek Edindirme Kursu Kayıtlarına Başlanmıştır.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi Tarafından İki Önemli Meslek Edindirme Kursu Kayıtlarına Başlanmıştır.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi tarafından, Sınıf öğretmenlerine, çocuk gelişimi ve okul öncesi öğretmenlerine ve Özel Öğretim Öğretmenliğinde görevlendirilmek isteyen Yüksekokul Mezunlarına " Ücretli Öğretmenlere Yönelik Özel Eğitim Uygulamaları Kursu "açılacaktır. Başvurular diploma fotokopileri ile birlikte Milas Halk Eğitimi Merkezine şahsen yapılacaktır. Kursumuz 17 Ocak 2022 11 Şubat 2022 tarihleri arasında toplam 80 saattir.

MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ TRAFİK VE ÇEVRE ÖĞRETİCİLİĞİ KURSU

Katılacak adaylarda aranacak şartlar arasında sürücü kursu mevzuatına uygun olarak en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip olmak, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarına öğretmen olarak atanacakların atamalarına esas olan alanları mezun oldukları yükseköğretim programları ve aylık karşılığı okutacakları derslere ilişkin çizelgede yer almak, dört yıllık eğitim veren yükseköğretim programlarından mezun olmak, yükseköğretim programlarından en az yüksekokul mezunu olmak şartları bulunuyor.

SÜRÜCÜ KURSLARINDA TRAFİK VE ÇEVRE ÖĞRETİCİSİ OLARAK ÇALIŞABİLECEKLER

Motorlu taşıt sürücüleri trafik ve çevre öğreticiliği kurslarını başarıyla bitirip sertifikayı alan kişiler, motorlu taşıt sürücüleri kurslarında trafik ve çevre öğreticisi olarak çalışabilecekler.

06-01-202206-01-202206-01-202206-01-2022

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.