MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLAS ETWİNNİNG İLE TEKNOLOJİK VE PEDAGOJİK YENİLİKLER HİZMETİÇİ EĞİTİMLERİ YAPILDI

MİLAS ETWİNNİNG  İLE TEKNOLOJİK VE PEDAGOJİK YENİLİKLER HİZMETİÇİ EĞİTİMLERİ
MİLAS ETWİNNİNG  İLE TEKNOLOJİK VE PEDAGOJİK YENİLİKLER HİZMETİÇİ EĞİTİMLERİ YAPILDI

 

MİLAS ETWİNNİNG  İLE TEKNOLOJİK VE PEDAGOJİK YENİLİKLER HİZMETİÇİ EĞİTİMLERİ

 

İlçemizde eTwinning kullanımını ve eğitime entegrasyonunu artırmak için  "eTwinning  ile Teknolojik ve Pedagojik Yenilikler" hizmet içi seminerleri düzenlenmiştir. 5'er gün süren  3 eğitimimizden ilki;24-28 Ekim Tarihleri arasında ,açılışı Şube Müdürümüz Sayın Türker Yurtsever'in katılımıyla yapılarak ,Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi konferans salonunda  gerçekleştirilmiştir. Eğitimimizde eTwinning' e yeni kayıt olan öğretmenlerimizle üç ayrı proje oluşturulmuştur.

"eTwinning  ile Teknolojik ve Pedagojik Yenilikler" hizmet içi seminerlerimizin ikincisi; 1-5 Kasım tarihleri arasında, öğretmenlerimizin katılımıyla ,Dr.Mete Ersoy Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir .Ana sınıfı, , Ortaokul ve Lise düzeyinde Twinning e  yeni kayıt olan öğretmenlerimizle üç yeni proje oluşturulmuştur.

"eTwinning  ile Teknolojik ve Pedagojik Yenilikler" hizmet içi seminerlerimizin üçüncüsü; 8-12 Kasım tarihleri arasında, yeni öğretmenlerimizin katılımıyla, Dr.Mete Ersoy Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir .Ana sınıfı, İlkokul , Ortaokul ve Lise düzeyinde Twinning e  yeni kayıt olan öğretmenlerimizle beş yeni proje oluşturulmuştur.

 

 

20-12-202120-12-202120-12-2021

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.