MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLAS D.K.A.B ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI ARALIK AYI ETKİNLİĞİ

MİLAS D.K.A.B ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI ARALIK AYI ETKİNLİĞİ

              Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri" çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, mesleki beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimize yönelik "Öğretmen Gelişimi Eylem Planı    Aralık ayı etkinliği Milas Anadolu Lisesi'nde gerçekleşmiştir.

 

          Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizle "Eğitim felsefesi, öğretmenlik, öğretmenlik meslek etiği, öğretmenliğin misyonu, millî, manevî ve evrensel sorumlulukları"  sunum çalışması yapılmış. Yapılan çalışma değerli öğretmenimiz " Mahmut GÜL" öğretmenlik meslek ahlakı üzerine bir sunum yapmıştır ayrıca Değerli öğretmenimiz "Emine KARA"  "Eğitim de  Etik" adlı kitap tanıtımı ve değerlendirmesi yapmıştır.Etkinliğe katılan ve katkı sağlayan tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür  ederiz.

24-12-201924-12-201924-12-2019

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.