MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milas Balık Festivalinin 2.Gününde Konuk Öğrencilerle Tanışma Kahvaltısı yapıldı ve Çocuk Oyunlarının Tanıtıldı.
![Milas Balık Festivalinin 2.Gününde Konuk Öğrencilerle Tanışma Kahvaltısı yapıldı ve Çocuk Oyunlarının Tanıtıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/15004258_DSC_0052.jpg)
"1.Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği"nin ikinci gününde Yurt Dışından gelen konuk öğrencilerle havuzbaşı restoranda Milas Kaymakamı Sayın Eren ARSLAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL´ın da katıldığı tanışma kahvaltısı yapıldı. Daha sonra Festival kapsamında 6 ülkeden gelen yabancı öğrencilerle ülkemize ait çocuk oyunları oynanarak oyunların tanıtılması yapıldı.