MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitabım Kütüphanen Olsun Projesinden Müdür BAL'a Tanıtım Ziyareti.

Kitabım Kütüphanen Olsun Projesinden Müdür BAL'a Tanıtım Ziyareti.

Kuruculuğu Beçin İlkokulu okul öncesi eğitim öğretmeni Kader DUMAN ve kurucu ortaklığı Havva Ersoy Anaokulu müdür yardımcısı Ümran İNCE'nin yaptığı Kitabım Kütüphanen Olsun eTwinning projesi kapsamında ve proje üyeleri Havva Ersoy Anaokulu öğretmenleri Nagihan ELÜSTÜ, Pelin ÜLKÜ NACAKCIOĞLU, Mutlu ÖZMEN , Sevilay CAN ÖZKAYA ve Cumhuriyet İlkokulu okul öncesi eğitim öğretmeni İpek ÖZEK  İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL'ı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Kitabın Kütüphanen Olsun E-Twinning projesi hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL'a bilgiler veren proje yürütücüleri proje kapsamında 5-11 yaş arası kitaplar sene başında yapılacak olunan bir anketle belirleneceğini ve belirlenen kitaplar öncelikle evde ailelerle daha sonra da belirlenen sıraya göre, sınıf öğretmeni tarafından okunacağını, okunmuş olunan kitaplar kitap kumbaralarında biriktirilerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenecek köy okullarında kütüphane kurulması hedeflendiğini belirttiler.

16-01-202016-01-202016-01-2020

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.