MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Mustafa Ünver BÖKE İle Proje Değerlendirmeleri Yapıldı
![Kaymakamımız Sayın Mustafa Ünver BÖKE İle Proje Değerlendirmeleri Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_12/30145612_WhatsApp_Image_2021-12-30_at_14.13.21.jpg)
Müdürlüğümüzce yürütülen/yürütülecek olan yerel, ulusal ve uluslararası projeler hakkında bilgilendirme yapmak üzere Kaymakamımız Sayın Mustafa Ünver BÖKE makamında ziyaret edildi. İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsa BAL ve Ar-Ge ekibi tarafından projelerle ilgili bilgilendirmeler ve sunumlar yapıldı. Yeni başlayacak projelerde süreçlerin nasıl yürütüleceği ile ilgili bilgi alışverişi yapılarak yönlendirmelerde bulunuldu.