MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Selimiye Ortaokuluna Ziyaret.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Selimiye Ortaokuluna Ziyaret.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL, yeni eğitim öğretim yılındaki okul ziyaretlerine Selimiye Ortaokulu ile devam etti.


Okul kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Müdür Bal, ziyarette Selimiye Ortaokulu Müdürü Fazlı Çoban'dan okul ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra sınıfları dolaşarak öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.


Sınıfları gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL, daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Burada öğretmenlerle sohbet eden ve görüş, önerilerini dinleyen Müdür BAL, " Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz". Dedi.


İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL; Selimiye Ortaokulunda yürüttüğü çalışmalarından dolayı okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür etmesi ile ziyaretini sona erdirdi.

 

22-10-201922-10-201922-10-201922-10-201922-10-2019

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.