MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa BAL’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajıdır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa BAL’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajıdır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin müjdecisi, tarihe altın harflerle yazılan 30 Ağustos Zaferi’nin 95. Yıldönümünü kutlamanın gururu içerisindeyiz.

Birlik ve beraberlik içerisinde; Türk milletini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, 30 Ağustos Zaferi ile unutulmayacak bir ders vermiş olan milletimiz, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya en güçlü şekilde kabul ettirmiştir.

15 Temmuz kanlı darbe girişimi karşısında milli mücadele ruhuyla, kurşunlara, tanklara göğüslerini siper ederek darbe girişimini bastıran aziz halkımız, bu topraklarda ´Büyük Taarruz´ ruhunun ne kadar diri olduğunu göstermiştir.

Milletimizin hürriyet ve istiklali uğruna verilen büyük mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 95.yıldönümünde; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, 15 Temmuz kahramanlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bu güne kadar Ülkemizde meydana gelen hain terör örgütlerinin yapmış oldukları saldırılarında hayatlarını kaybeden asker, polis ve vatandaşlarımıza Allah´tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor, Milletimizin Zafer Bayramı´nı en içten duygularımla kutluyorum.

          İsa BAL                

  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.