MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın AKIN ve Şube Müdürümüz Sayın Türker YURTSEVER, Gürel Lök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Beçin İlkokulu-Ortaokulu ile Kırcağız İlkokul- Ortaokulunu Ziyaret Ettiler.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın AKIN ve Şube Müdürümüz Sayın Türker YURTSEVER, Gürel Lök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Beçin İlkokulu-Ortaokulu ile Kırcağız İlkokul- Ortaokulunu Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/23091508_1_6.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akın AYDIN ve Şube Müdürümüz Sayın Türker YURTSEVER, Beçin İlk ve Ortaokulu , Kırcağız İlk ve Ortaokulu, Gürel Lök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret edenek okullarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alırken öğretmenler ile tanışıp öğrenciler ile sohbet ederek ziyaretlerini tamamladılar.