MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AKIN AYDIN'NIN 1. DÖNEM KARNE MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AKIN AYDIN'NIN 1. DÖNEM KARNE MESAJI

 

Sevgili öğrencilerimiz, değerli meslektaşlarım ve saygıdeğer velilerimiz;

 

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmalardan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Karne heyecanınızı paylaşıyor, sizlerle birlikte aynı sevinci yaşıyorum.

 

Değerli Öğretmenlerim;

Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın yetişmesinde, ulaştıkları bütün başarılarda, iyiliklerde, güzelliklerde en büyük pay ve başarı size aittir.  Bir dönem boyunca göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızla başarılı bir dönemi ardımızda bırakırken yaptığınız tüm güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutlar, mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.

 

Değerli velilerimiz;

Notlar, sadece birinci dönemdeki derslerin ve kazanımların akademik bir değerlendirmesidir. Asıl önemli olan karnedeki notların yüksekliği değil; çocuklarımızın kazandıkları millî ve insani değerlerdir. Çocuklarımızın karnelerindeki notların düzeltilmesi her zaman çalışmakla mümkündür. Çocuklarımızın eksikliklerinin farkında olmak ve bu eksikliklerin nasıl telafi edileceğine kafa yormak; onların yanında ve destekçisi olmak gerekmektedir.

 

Sevgili öğrenciler;

Sizler ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımızın teminatısınız. Karnenizin sadece bir araç olduğunu unutmayın. Başarının yolu herkese açık... Yeter ki hedefinizi doğru seçin ve planlı olun. Hedeflerinizi gerçekleştirirken en iyi arkadaşınız kitaplarınız olsun. Daima okuyun...

Bu duygu ve düşüncelerle daha sağlıklı, daha dinamik ve daha motive olmuş şekilde yeni eğitim öğretim yılına başlamayı ümit ediyor, 6 Şubat 2023 Pazartesi günü sizleri okullarımızda bekliyoruz. Tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize iyi tatiller diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                                                                       Akın AYDIN 

                                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.