MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akın AYDIN'ın Sebahattin Akyüz Fen Lisesi ve Semiha Altunkan İlk ve Ortaokuluna ziyaret etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akın AYDIN'ın Sebahattin Akyüz Fen Lisesi ve Semiha Altunkan İlk ve Ortaokuluna ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2022_10/25120645_fenlisesi00010.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akın AYDIN, Şube Müdürlerimiz Sayın Türker YURTSEVER , Sayın Mahir KUZU ile birlikte Sebahattin Akyüz Fen Lisesi ve pansiyonuna daha sonra Semiha Altunkan İlk ve Ortaokuluna ziyarette bulundu. Okulda yapılan çalışmaları inceleyerek, öğretmen ve öğrencilerimizle fikir alışverişinde bulundu.