MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akın AYDIN ve Şube Müdürümüz Sayın Türker YURTSEVER Cumhuriyet İlkokulu-Ortaokulu ile 23 Nisan İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Ettiler.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akın AYDIN ve Şube Müdürümüz Sayın Türker YURTSEVER Cumhuriyet İlkokulu-Ortaokulu ile 23 Nisan İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/08152139_FOTO_1_8.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akın AYDIN ve Şube Müdürümüz Sayın Türker YURTSEVER Cumhuriyet İlkokulu-Ortaokulu ile 23 Nisan İlkokul-Ortaokulunu ziyeret ederek öğretmen ve öğrenciler ile sohbet ettiler.