MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İSA BAL’IN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLAMA MESAJIDIR.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İSA BAL’IN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLAMA MESAJIDIR.

 

 Türk Basın tarihi açısından büyük bir öneme sahip   olan 24 Temmuz, bir asrı aşkın süredir Türk basınında sansürün kaldırılmasının miladı olarak kabul edilmekte ve dolayısıyla “Gazeteciler ve Basın Bayramı” olarak kutlanmaktadır.

 

Basın meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir yayıncılık anlayışı, toplumda basına güveni arttırmasının yanında, kamuoyunun yanlış  bilgilendirilerek yönlendirilmesinin  önüne geçecektir. Toplumsal değerlere saygılı, sorumluluk bilinci içinde, bıkmadan, usanmadan, zor koşullarda, büyük bir özveriyle hızlı, tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokratik toplum düzeninin korunmasının en büyük güvencesidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle basında sansürün kaldırılışının 110. yıl dönümünde, ilimiz ve ilçemizde faaliyette bulunan yerel gazete, dergi, radyo, televizyonlarımız başta olmak üzere bütün basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar ve sağlıklı günler diliyorum.

 

 

                                                                                                             İsa BAL

                                                                                              Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 .

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.