MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Bal Hafta Sonu YKS Sınavına Girecek Olan Öğrenciler İçin Başarı Mesajı Yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Bal Hafta Sonu YKS Sınavına Girecek Olan Öğrenciler İçin Başarı Mesajı Yayımladı.

30 Haziran-01 Temmuz 2018 Hafta Sonu YKS ‘Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına  girecek öğrenciler için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Bal yayımladığı mesajında; 

 

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 30 Haziran ve 01 Temmuz’da iki oturum olarak ülke genelinde olduğu gibi  Milas ilçemizde de gerçekleştirilecektir.

 

YKS ‘Yüksek Öğretim Kurumları Sınavları siz öğrencilerimiz için önemli bir dönüm noktasıdır. Sınavın önemi  strese ve gerilime neden olmamalıdır.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin geleceği için önem arz eden Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nın yapılacağı 30 Haziran 2018 Cumartesi ve 1 Temmuz 2018 Pazar günü sınava katılan çocuklarımızın dikkat ve motivasyonlarının olumsuz etkilenmemesi bakımından, sınav öncesi ve sınavın bitimine kadar geçen süre zarfında eğlence, düğün, havai fişek, korna sesi, vs. gibi dikkatlerini olumsuz etkileyecek konularda vatandaşlarımızdan gereken hassasiyeti ve duyarlılığı göstermenizi önemle rica ediyoruz.

 

Bugüne kadarki eğitiminiz boyunca sağladığınız bilgi birikimi ve sorumluluk bilinciyle, mümkün olanın en iyisini yapmak üzere uzun, yorucu, çalışmalar sonucunda sınava azimle hazırlandınız.  Hayatlarınızı şekillendirecek olan bu sınavda başarı elde etmenizi canı gönülden isterim. Geleceğimiz olan siz öğrencilerimize güveniyor ve umutla bakıyoruz. Sizler de kendinize güvenin ve olabildiğince sınav heyecanınızı kontrol altında tutmaya çalışın. 

 

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava  girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

 

 

İsa Bal

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.