MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali VURGUN'un Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali VURGUN'un Kurban Bayramı Mesajı

Aziz Türk Milletinin fertleri olarak, kültürümüzün her bir değerini bir bütün halinde hissettiğimiz ve paylaşma imkanı bulduğumuz bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız bizler için kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kaynaşma ve birlik olma duygularının perçinlendiği, müstesna bir yere sahiptir. Bu münasebetle kaynaşmanın ve paylaşmanın doruk noktasına ulaştığı bugünleri fırsata çevirerek; küskünlüklerin, kırgınlıkların, dargınlıkların giderilmesini ve Millet olarak paylaşmayı ve kaynaşmayı sağlamalıyız.

        Bu duygu ve düşüncelerle;  mübarek Kurban Bayramımızın ülkemize, Türk ve İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini dileyerek tüm öğretmen, öğrenci, velîlerimiz ve eğitim çalışanlarının mübarek Kurban Bayramını tebrik eder; onlara sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ederim. Kurbanlarımızın kabul ve makbul olması dileğiyle iyi bayramlar dilerim.

 

Ali VURGUN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.