MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsa BAL Çizgi Gazetesi sahibi Kemal SÜRGÜN´e teşekkür belgesi verdi.
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsa BAL Çizgi Gazetesi sahibi Kemal SÜRGÜN´e teşekkür belgesi verdi.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/25151519_DSC_0001.jpg)
"Milas 1.Uluslararası Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği" kapsamında ilçemizde gerçekleştirilen Guinness Rekor denemelerinin tescillenmesi için Guinness´e gönderilecek videoların çekimlerini yapan Çizgi Gazetesi sahibi Kemal SÜRGÜN´e İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsa BAL makamında teşekkür belgesi verdi.