MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güney Ege Kalkınma Ajansı ile Protokoller İmzalandı.

Güney Ege Kalkınma Ajansı ile Protokoller İmzalandı.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenmeye hak kazanan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından hazırlanan "Android Uygulama Geliştirme Eğitimi" ve Milas Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Bağımlılık Danışmanlığı Eğitimi" protokolleri Milas İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL, Milas Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Halime KARACA ve Güney Ege Kalkınma Ajansı Muğla Ofisi yetkilileri arasında imzalandı.

"Android Uygulama Geliştirme Eğitimi" kapsamında Milas'ta görev yapan bilişim teknolojileri öğretmenlerimize Android uygulamaları geliştirme eğitimi, "Bağımlılık Danışmanlığı Eğitimi" kapsamında ise ilçemizde görevli rehber öğretmenlerimize Bağımlılık Danışmanlığı eğitimi verilecektir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL yapmış olduğu açıklamada 'emeği geçen başta Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi ve Milas Rehberlik Araştırma Merkezi öğretmenleri olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum' dedi.

23-12-201923-12-201923-12-2019

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.