MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu İmam Hatip Liseleri Arası Güreş Müsabakalarında 24 Madalya Kazandık.

Anadolu İmam Hatip Liseleri Arası Güreş Müsabakalarında 24 Madalya Kazandık.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında yapılan protokole bağlı olarak Türkiye Güreş Federasyonu ve Din Eğitimi Genel Müdürlüğü  tarafından Mersin ilinde düzenlenen Anadolu İmam Hatip Liseleri arası güreş grup müsabakalarına katılan Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor programı öğrencilerimizden müsabakalar sonucunda 19 öğrencimiz birinci, 3 öğrencimiz ikinci ve 2 öğrencimiz üçüncü olmuştur.

Müsabakalar sonucunda;

Gençler (A) kategorisinde;

Seymen Uçar, Baki Kaçar, Batkan Işık, İlhan Aldı, Eray Yıldız, Cemal Kaya, Muhammet Sivrikaya, Emral Aydın, İbrahim Can Yeşildağ

Gençler (B) kategorisinde;

Ali Göçer, Abdul Özcan, Abdullah Keskin, Yusuf Aksakal, Abdullah Akdağ, Selahi Orhan, Burak Akbay, Mert Çelik, Oğuzhan Adsız, Mustafa Karakaya 1.olmuşlardır.

 

Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi tebrik ediyor, katılacakları Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz.

02-12-201902-12-201902-12-2019

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.