MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa BAL’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajıdır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa BAL’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajıdır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin müjdecisi, tarihe altın harflerle yazılan 30 Ağustos Zaferi’nin 96. Yıldönümünü kutlamanın gururu içerisindeyiz.

30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir. Zaferin ardından kurulan Türkiye Cumhuriyeti de Milletimizin birlik ve beraberliğinin en anlamlı mesajını veren, gelişen demokrasisi, güçlü ekonomisi, tarihi ve kültürel birikimiyle bölgesinin ve dünyanın ışık saçan lider ülkelerinden biri haline gelmiştir.

30 Ağustos Zaferi ile unutulmayacak bir ders vermiş olan milletimiz,15 Temmuz kanlı darbe girişimi karşısında milli mücadele ruhuyla, kurşunlara, tanklara göğüslerini siper ederek darbe girişimini bastıran aziz halkımız, bu topraklarda ´Büyük Taarruz´ ruhunun ne kadar diri olduğunu göstermiştir. Bu aziz millete mensup olduğumuz için Allah’a ne kadar şükretsek azdır.

Büyük bir coşkuyla kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere ebediyete intikal etmiş gazilerimizi ve tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyor, aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

 

                                                                                                          İsa BAL

                                                                                              Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.