MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Psikososyal Destek Hizmetleri Devam Ediyor
![Psikososyal Destek Hizmetleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_08/20125341_WhatsApp_Image_2021-08-20_at_12.06.49_1.jpg)
Bölgemizde yaşanan Yangın felaketinden etkilenen Çökertme, Bozalan, Akçakaya, Fesleğen ilkokullarinda ve Ören ilk-orta okulunda ilce psikososyal destek ekibi tarafından öğrencilerimize psikolojik destek verilmektedir. Çalışmalarımız, yeni eğitim öğretim döneminde tüm okullarımızda afet durumlarında baş etme becerileri ve güçlendirme etkinlikleriyle devam edecektir.