MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Sınav Okulları İdarecilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN'a Ziyaret
![Özel Sınav Okulları İdarecilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN'a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2021_08/16181235_WhatsApp_Image_2021-08-16_at_10.32.47_1.jpg)
İlçemizde faaliyet gösteren Özel Sınav İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi İdarecileri Sayın Ayhan ÇİMEN ve Ayşen TEMİZER İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali VURGUN'a ziyarette bulunmuşlardır. Ziyarette 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı hazırlıkları için yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunulmuştur.