MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER YANGINLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINA DESTEK VEREN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR ETTİ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER, ilk günden başlayarak orman yangınlarıyla sahada canla başla mücadele veren ve afet sonrası yaraların sarılması için yürütülen yardım ve psikososyal destek çalışmalarına katılan öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize ve milli eğitim personelimize teşekkür etti.  
BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER YANGINLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINA DESTEK VEREN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR ETTİ

Bakanımız Sayın Mahmut Özer mesajında; "Özverili çalışmalardan dolayı tüm il ve ilçe yöneticilerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimize şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Afet bölgelerinde okul pansiyonlarının yangından etkilenen vatandaşların kullanımına açıldığını ve mobil psikososyal destek ekiplerinin her zaman çocukların yanında olduğunu hatırlatan Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer şu ifadeleri kullandı: "Afet bölgelerinde, ilk andan itibaren meslektaşlarımız sahadalar. Yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve gönüllü personelimiz yangınla mücadele çalışmalarında ekiplere katkı sunuyor. Bir yandan da yaralarımızı sarmak için yardım ve psikososyal destek çalışmaları yürütüyorlar. Geleceğimiz, çocuklarımız ve doğa için yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı afet bölgelerinde sahada olan tüm il ve ilçe yöneticilerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimize şükranlarımı sunuyorum."

 

İl ve İlçe yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimizden oluşan gönüllü ekiplerimiz Muğla'da devam etmekte olan yangınlarla mücadeleye katkı sunmaya ve afet sonrası yaraların sarılması için yürütülen yardım ve psikososyal destek çalışmalarına devam ediyorlar.

Kaynak : meb.gov.tr

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.