MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayırseverler Tarafından Müzik Atölyesi Oluşturuldu.
![Hayırseverler Tarafından Müzik Atölyesi Oluşturuldu.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/27160834_09bcf215-2cbf-4ade-8938-ea72b1549751.jpg)
2023 Eğitim Vizyonunda belirtilen 'Çocuklarımızın ilgi, yetenek ve mizaçlarına yönelik gelişimleri için tüm okullarda "Tasarım-Beceri Atölyeleri oluşturulabilirden yola çıkarak Kafaca Ortaokulu ve Şehit Ferhan Gökbel Ortaokuluna hayırseverler tarafından müzik atölyesi oluşturuldu. Hayırseverlerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.