MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP KASIM AYI TOPLANTISI YAPILDI

DÖGEP KASIM AYI TOPLANTISI YAPILDI

 Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (D.K.A.B) öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" (DÖGEP)  kapsamında yapılan faaliyet programlarının Kasım ayı toplantısı  ZOOM üzerinden yapıldı.

                    D.K.A.B Öğretmenleri Gelişim Programı kapsamında Kasım ayı için Yeniköy TEK Ortaokul D.K.A.B öğretmeni Sevcan KARACA;  ''HZ. PEYGAMBER(sav)'İN EĞİTİM ANLAYIŞI VE METODLARI''  konulu sunumu yapmış ve yapılan çalışma ders öğretmenleri ile konu tartışılmış ve müzakere edilmiştir. Gerçekleştirilen Kasım ayı DKAB öğretmenleri gelişim programı toplantısına  Din Öğretimden Sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Coşkun DEMİR ve ilçemizde bulunan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katıldı. Yapılan güzel çalışmadan dolayı tüm  öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

04-01-2021

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.