MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı” Aralık ayı programı ilçemizdeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı” Aralık  ayı programı ilçemizdeki  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

           Milas Şehit Murat İnci Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Çok Amaçlı Salonunda, gerçekleştirilen toplantıda Din Kültürü̈ ve Ahlak Bilgisi ile Temel Dini Bilgiler derslerinde yer alan ibadet konularının öğretilmesindeki temel ilkeler, öğretim metotları ve materyallerin hazırlanması ve kullanımı, Milas İlçesi tüm kademelerdeki uygulama biçimleri, Yapılan uygulamalar konusunda öğrencilerden alınan dönütler ve kazanımlar, beyin fırtınası etkinliği ile tartışıldı. Milas genelinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersine yönelik, Olumlu tutum, davranış ve uygulamalar tüm hatları ile masaya yatırıldı. Toplantı sonunda değerli öğretmenlerimizin bilgi deneyim ve paylaşımlarının çocuklarımız için yapılacak yeni çalışmalara kapı araladığı öğretmenlerimizce ifade edildi.

 

21-12-201821-12-201821-12-2018

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.