MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (D.K.A.B) öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" (DÖGEP)  kapsamında yapılan faaliyet programlarının Mart ayı toplantısı  çevrimiçi olarak  yapıldı.               

                      D.K.A.B Öğretmenleri Gelişim Programı kapsamında Mart ayı için  Dr Mete Ersoy Ortaokulu D.K.A.B öğretmeni Lütfi AKÇAY;  'DKAB öğretiminde Özgün Çalışmalar, Örnek Uygulamalar, Bilgi ve Birikimi Olan Öğretmenlerle Bilgi Paylaşımı 'konulu sunumu yaparak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  dersinde yapılan güzel uygulamalardan örnekler vermiştir. İstanbul'da daha önce DKAB Öğretmeni olarak görev yapan Halis İŞLER öğretmenimizin de konuk olarak katıldığı programa ders öğretmenleri ile konu tartışılmış ve müzakere edilmiştir. Yapılan güzel çalışmadan ötürü tüm  öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

29-03-202129-03-2021

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.