MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 99. Yıl Dönümü Kutlamaları Kapsamında Milli Mücadele'de Yer Alan Kadın Kahramanlarımızın Canlandırıldığı Program Gerçekleştirildi.
![Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 99. Yıl Dönümü Kutlamaları Kapsamında Milli Mücadele'de Yer Alan Kadın Kahramanlarımızın Canlandırıldığı Program Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/31145200_foto_7.jpg)
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99.yıl dönümünde ilçemiz öğretmenleri ve gönüllülerinin hazırladığı konserde Milli Mücadele Kadın Kahramanları anılırken, ülkemizin 7 bölgesine ait türkü dinletileri ve halk oyunları gösterileri gerçekleştirilirdi.