MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

5 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına ilişkin merkezi sınav ile ilgili bilgilendirme ve hazırlıkları değerlendirme toplantısı yapıldı.

Sakarya Ortaokulu konferans salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mahir Kuzu, Türker Yurtsever, Ali Aktaş ve okul müdürleri katıldı.

Toplantıda ilk olarak ölçme değerlendirme ve sınav hizmetleri Şube Müdürü Mahir Kuzu tarafından okul müdürlerine LGS sınavı ile ilgili okullarda yapılması gereken iş ve işlemler, sınav öncesi sınav salonlarında alınacak tedbirleri hatırlatarak görevlilerin sınav esnasında uyması gereken kurallar ile alınacak önlemlere ilişkin bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantıya katılan okul müdürlerinden gelen soru, talep ve önerileri dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal sınavda herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için geçerli olacak olan kuralları hatırlatarak, öğrencilerin sınava alınırken ve sınav esnasında yapılacak uygulamalar hakkında paylaşımlarda bulunması sonrasında sınavın ilçemizde sorunsuz bir şekilde tamamlanacağını umut ediyor, sınavda görev alacak tüm idareci, öğretmenlerimize ve personellerimize şimdiden teşekkür ediyorum dedi.

Toplantı okul tanıtım videolarının izlenmesi ile sona erdi.

24-05-202224-05-202224-05-202224-05-2022

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.