MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beçin İlkokulu Anasınıfı ' 100 güne 100 kitap ' , 'Mutlu Çocuklar Atölyesi ' ve '81 İl Tek Bayrak ' isimli eTwinning projeleri sona erdi
![Beçin İlkokulu Anasınıfı ' 100 güne 100 kitap ' , 'Mutlu Çocuklar Atölyesi ' ve '81 İl Tek Bayrak ' isimli eTwinning projeleri sona erdi](/meb_iys_dosyalar/2019_06/13203037_3baf8b48-1410-4197-9918-33b030702e9a.jpg)
Milas Beçin İlkokulu Anasınıfı a şubesi öğretmeni Kader Duman'ın eğitim öğretim dönemi boyunca yürütmüş olduğu ' 100 güne 100 kitap ' , 'Mutlu Çocuklar Atölyesi ' ve '81 İl Tek Bayrak ' isimli eTwinning projelerini, sene sonu sergisi ile birlikte gösterisini sınıf velilerinin yaptığı ' Ormandaki Apartman ' adlı oyunuyla tamamlandı. Emeği geçen öğretmen, öğrenci ile velilerimizi tebrik ederiz.