MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokullarında Görev Yapan Yöneticilere Yönelik Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı

Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokullarında Görev Yapan Yöneticilere Yönelik Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından yöneticilerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan Yönetici Gelişimi Programı "YÖGEP" Nisan ayı toplantısı, Milas Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İsmail ASLAN'ın sunumları, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Coşkun DEMİR, Bodrum İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Günay ÇINAR  ve yöneticilerimizin katılımları ile  çevrim içi ortamda gerçekleştirilmiştir.

             YÖGEP Nisan ayı toplantısı için "İlçe/İl içerisinde özgün çalışmaları, örnek uygulamaları ve başarıları ile öne çıkan okullar ile üniversiteler, fakülteler, müzeler, bilim merkezleri vb. kurumlara ziyaret" planlaması yapılmasına rağmen pandemi şartları nedeniyle ziyaret yapılamamıştır ancak ilimizin proje okullarından Muğla Kız  Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim TORAMAN  ve Bodrum Şehit Türkmen Tekin Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Yusuf ÖZDEN,  toplantıya katılmış, çevrim içi olarak bizlere okulların tanıtımlarını yapmışlar, tecrübelerini ve hedeflerini paylaşmışlardır. Toplantımızda okullarımızı daha başarılı ve tercih edilebilen okullar haline getirebilmek için yapılabilecekler dile getirilmiştir. Tüm katılımcılara  teşekkür ediyoruz.

29-04-2021

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.