MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokullarında Görev Yapan Yöneticilere Yönelik Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Kasım Ayı Toplantısı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde yapıldı.

Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokullarında Görev Yapan Yöneticilere Yönelik Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Kasım Ayı Toplantısı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa BAL, Şube Müdürümüz Alirıza KOZAK, imam hatip ortaokulları ve imam hatip liselerinin müdür ve müdür yardımcılarının katılımıyla gerçekleşti. YÖGEP 2019 Kasım ayı eylem planı doğrultusunda ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz; alimler, bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimcilere örnek olarak Eğitimci, şair ve yazar Mahir İZ’ in hayatı anlatıldı. Sunumu Milas Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İsmail ASLAN tarafından gerçekleştirilen toplantı iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No6 - 0 (252)512 10 47 0 252 513 1773

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.